Strekov 1075 x Bibenda

ᴡɪɴɪᴀʀᴢ@Bibenda
Może to będzie cykl, a może nie.

Pewnie zauważyliście, że lubimy wino.
Nie bawimy się na co dzień w spiętą sommelierkę, bo ufamy, że wystarczy Wam entuzjazm kelnera przy stoliku i picie zgodnie z filozofią NO BIG DEAL. Ale! Czasami mamy ochotę przyznać, że to, co robią obecnie winiarze to jest BIG DEAL i warto o tym trąbić.

Możemy sami wypić dużo, dużo wina, nauczyć się na pamięć opisów, opowieści o terroir, powymyślać, czemu smakuje, jak smakuje, ale...możemy też zaprosić do siebie sprawcę całego zamieszania...

W niedzielę o tym, co wlewa do butelek, opowie Wam u nas sam autor. Razem z RBimport zaprosiliśmy do Warszawy winiarza-gawędziarza, Węgra, ze słowackiej winnicy i miejscowości o tym samej nazwie, Strekov1075.
Gościem Bibendy jest Zsolt Sütő!

Otwieramy rezerwacje na ten kameralny, niedzielny event obiadowy. Będzie domowa atmosfera, karta, którą znacie i kilka niespodzianek na talerzu. Pomiędzy stolikami będzie przechadzał się szalony winiarz, który lubi opowiadać. Będziemy otwierać butelki i wznosić toasty, siorbać i cieszyć się z tego, że ludzie robią dobre wina i o coś im w życiu chodzi.

W tym dniu wyjątkowo zachęcamy do rezerwacji, czekamy na nie, więc piszcie rezerwacje@bibenda.pl

Menu na ten dzień:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl